İndirim!

Büyük Finansal Tufan

90,00

Küresel bir ekonomik felaket hızla yaklaşıyor. Adeta doğal bir olay olan bu “Felaket” ile pazarlık yapamazsınız, onu ikna edemezsiniz; size karşı üzüntü, acıma ya da korku hissetmez. Büyük Finansal Tufan, bildiğimiz şekliyle ekonomiyi tamamen yok edene kadar da durmayacak.

İstek Listeme Ekle
İstek Listeme Ekle
Karşılaştır

Açıklama

Büyük Finansal Tufan Kitabı : Küresel bir ekonomik felaket hızla yaklaşıyor. Adeta doğal bir olay olan bu “Felaket” ile pazarlık yapamazsınız, onu ikna edemezsiniz; size karşı üzüntü, acıma ya da korku hissetmez. Büyük Finansal Tufan, bildiğimiz şekliyle ekonomiyi tamamen yok edene kadar da durmayacak.

Bu kitap, size felaketten nasıl kurtulacağınızı ve tarihin bu en büyük ekonomik yıkımını nasıl fırsata dönüştüreceğinizi gösterecek.

An unprecedented global financial disaster is approaching. It can’t be bargained with. It won’tsee reason. It doesn’t feel pity, remorse or fear and it won’t stop until it destroys the life as we know it!
We need to get prepared. This book won’t just explain how to survive the Great Financial Flood. It will show you how to turn the largest economic crisis in history into a once-in-a-lifetime opportunity to become rich!
How will the Great Financial Flood impact the world? Will it completely destroy capitalism? What is the real meaning of global financial manipulations? Why is pure capitalism no longer possible? How will the information- economy replace the money-economy? Why won’t new technologies prevent the Great Financial Flood? In this book, economic journalist and former Wall Street Journal reporter Erkan Öz answers all these questions and more.

Erkan Öz ‘ün Büyük Finansal Tufan kitabı ve diğer kitaplarına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Ek bilgi

Ağırlık 0,149 kg
Boyutlar 21 × 13,5 × 1,10 cm
Yazar

ISBN

Sayfa Sayısı

Dil

Yayınevi

Yayın Tarihi

Cilt Tipi

Kağıt Cinsi

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Büyük Finansal Tufan” için yorum yapan ilk kişi siz olun

Hoşunuza gidebilir…

Quick Navigation
×
×

Sepet