Showing all 4 results

Satışta
0 out of 5

Masters and Slaves

 39,00  23,40
No presidents, no governments, no central banks... None of the prophets tried to convince their people to believe in God’s existence. What they really did was trying to convince them, not to be slaves of anybody other than God.
Satışta
0 out of 5

2020 Yeni Ekonomi

 32,00  19,20
HAZIR OLUN! EN BÜYÜK EKONOMİK KRİZ YAKLAŞIYOR. HEPİNİZ ÖNLEMİNİZİ ALIN. KRİZİ FIRSATA DÖNÜŞTÜREBİLİRSİNİZ… Ekonomide büyük bir ‘tufan’ hızla bize doğru yaklaşıyor. Bildiğimiz anlamda dünya sona erecek. Fakat korkmaya gerek yok; felâkette ayakta kalmak mümkün. Hatta basit önlemlerle bu büyük yıkımı hayatınızın fırsatına dönüştürebilirsiniz.
Satışta
0 out of 5

Büyük Finansal Tufan

 27,00  16,20
Küresel bir ekonomik felaket hızla yaklaşıyor. Adeta doğal bir olay olan bu “Felaket” ile pazarlık yapamazsınız, onu ikna edemezsiniz; size karşı üzüntü, acıma ya da korku hissetmez. Büyük Finansal Tufan, bildiğimiz şekliyle ekonomiyi tamamen yok edene kadar da durmayacak.
Satışta
0 out of 5

The Great Financial Flood

 39,00  23,40
An unprecedented global financial disaster is approaching. It can't be bargained with. It won’t see reason. It doesn't feel pity, remorse or fear and it won’t stop until it destroys the life as we know it! We need to get prepared. This book won’t just explain how to survive the Great Financial Flood. It will show you how to turn...
Yükleniyor...