Showing all 4 results

Satışta
Masters and Slaves - Hamza Yardımcıoğlu
0 out of 5

Masters and Slaves

 46,00  27,60
No presidents, no governments, no central banks... None of the prophets tried to convince their people to believe in God’s existence. What they really did was trying to convince them, not to be slaves of anybody other than God.
Satışta
Yolum ve Gayem - İlham Tohti
0 out of 5

Yolum ve Gayem – Uygur Türkleri ve Çin Meselesi

 43,00  25,80
Çin Hükümeti tarafından hapiste tutulan İlham Tohti’nin Türkiye’de de bir çok protestoya neden olan Uygur gerçeğini tüm açıklığıyla anlattığı tek kaynak. Okuduğunuzda sadece Uygur ve Çin meselesini değil, tüm dünyada neler olup bittiğini de anlayacaksınız.
Satışta
İsrail'in Planları - Serhat Ahmet Tan
0 out of 5

İsrailin Planları

 39,00  23,40
İsrail'e mesafeli bir Türk dış politikası gelişiyor. Bu yeni durum, önümüzdeki günlerde değişen tarihi sürecin başlangıcı mı olacak? Günümüzden 2050 yılına kadar, dünyamız ve bölgemiz, tarihin çok az şahit olduğu hangi büyük değişikliklere sahne olacak?
Satışta
Delta Planı - Birol Ertan
0 out of 5

Delta Planı – Seçimleri Kimler Nasıl Kazanıyor?

 32,00  19,20
Seçimleri kim kazanacak? Bu konuda küçük bir ipucu elde etmek için türlü anketler yapılıyor, araştırmalara oluk oluk paralar akıtılıyor. A partisi mi kazanacak? B partisi mi kazanacak?Aslında bunun o ya da bu parti ile hiçbir ilgisi yok.Çünkü seçimleri hep aynı partiler kazanıyor.Yani doğru bilgiyi elinde bulunduran, bunu yugulayan partiler ve yine onlar kazanacak…
Yükleniyor...