Hakkımızda

“Bilgi dünyadaki en büyük güçtür, der tüm büyük filozoflar. Biz de bu felsefeden yola çıkarak tüm okuyucularımıza bilgi vadediyoruz.”

Yıldıray Yılmaz – Genel Yayın Yönetmeni

Şira Yayınları Hakkında

2008 yılında yayın hayatına başlayan Şira Yayınları, hiçbir kurum, kişi ya da topluluğun güdümünde olmadan, hiçbir öğretiyi ya da fikri peşin olarak reddetmeden ve ön kabulle bağlanmadan özgür bir şekilde yayıncılık faaliyetini sürdürmekte, elde ettiği fikirleri, kim nasıl anlarsa anlasın, kim ne düşünürse düşünsün, kitapları vasıtasıyla okuyucularıyla paylaşmayı görev kabul etmektedir.

Hayata ve hayatı anlama çabasına dair her şey Şira Yayınları’nın ilgi alanına girer. Şira Yayınları, Atatürk’ün belirttiği gibi “Fikri hür, vicdanı hür, irfanı hür” bir düşünce yapısının ürünü olan her konu ile ilgilenir.

60+
Yayınlanan Kitap
20+
Katıldığımız Kitap Fuarı
500+
Yazarlarımızın katıldığı programlar
1M+
Ulaşılan Okuyucu Sayısı

Neden Şira Yayınları

01.Bilgi Felsefesi
Bilgi dünyadaki en büyük güçtür, der tüm büyük filozoflar. Biz de bu felsefeden yola çıkarak tüm okuyucularımıza bilgi vadediyoruz.

02.Gelişime Açık
Dünya döndükçe yeni bilgiler var olmaya devam edecektir. Biz de edindiğimiz her yeni bilgiyle kendimizi geliştirmeye devam edeceğiz.

03.Bilimle İçiçe
İlgilendiğimiz konular her ne kadar gizemli görünse de bilimi asla kenara atmıyoruz.

Sorularınız ve Önerileriniz İçin

Tüm kredi kartları ve banka kartlarıyla ödemelerinizi kabul edebiliyoruz.

Yurtdışına gönderim yapamıyoruz. Ancak Türkiye’nin tüm bölgelerine kargoyla gönderim sağlayabiliyoruz.

Kupon kodlarını sadece belirli dönemlerde yaptığımız çekilişlerle hediye etmekteyiz. Bunun dışında edinebileceğiniz bir yöntemimiz mevcut değildir.

Resmi tatil ve haftasonları haricinde haftaiçi her gün saat 15.00’a kadar vereceğiniz siparişleriniz aynı gün kargoya teslim edilir. Saat 15.00’dan sonra verdiğiniz siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir.

Gönderdiğimiz her yayın, yırtık veya baskı hatası olup olmadığı incelenerek kargoya verilmektedir. Ancak kargodan teslim aldığınız yayın eğer hasarlıysa tekrar iletişim sayfamızdaki adrese iletip yeni ürün talep edebilirsiniz.

Diğer tüm soru, öneri ve şikayetleriniz için bizlere iletişim sayfamızda yer alan iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz.

Başka sorularınız mı var? Lütfen bize sormaktan çekinmeyin.

    Yükleniyor...