İndirim!

Düşüncenin Resmi

90,00

İnsan Ruhuna Mistik Yolculuk ve Düşüncenin Resme Dönüşmesi Bu kitap, sizi bir ressamın mistik yolculuğuna dahil edecek. Ruhunuzdan gelen sesin ve düşüncelerinizin renklendiğine ve bu renklerin bir araya gelip nasıl hayat bulduğuna şahit olacaksınız. Bu kitap, sadece bir ressamın resim yapma sürecini değil, kendi ruhuna ve siz de bu yolculuğun bir parçası olduğunuz için sizin ruhunuza yaptığınız yolculuğun hikâyesi…

İstek Listeme Ekle
İstek Listeme Ekle

Açıklama

Düşüncenin Resmi Kitabı : İnsan Ruhuna Mistik Yolculuk ve Düşüncenin Resme Dönüşmesi Bu kitap, sizi bir ressamın mistik yolculuğuna dahil edecek. Ruhunuzdan gelen sesin ve düşüncelerinizin renklendiğine ve bu renklerin bir araya gelip nasıl hayat bulduğuna şahit olacaksınız. Bu kitap, sadece bir ressamın resim yapma sürecini değil, kendi ruhuna ve siz de bu yolculuğun bir parçası olduğunuz için sizin ruhunuza yaptığınız yolculuğun hikâyesi… Kalpleriniz, gecelerin ve gündüzlerin sırrına sessizlik içinde aşinadır. Fakat kulaklarınız kalbinizin bilgisini seslendirmesini özler. Çünkü daima bildiğinizi kelimelerle tanımak ve parmaklarınızla rüyalarınızın çıplak gövdesine dokunmak istersiniz. Ve bunları yapmanız iyidir. Çünkü ruhunuzun gizli kaynağı fışkırmak ve çağlaya çağlaya denize akmak ister. Sizin sonsuz derinliklerinizdeki defineler, gözleriniz önünde açılacaktır.

PICTURE OF THOUGHT
A mystical Journey to Human Soul and Transformıng Thought into Picture This book will carry you into a mystical journey of an artist. You will bear witness to the voice of your soul and your thoughts to become colourfull, and then these colours gather together to come to life.
This book is not only the painting process of an artist, but also the story of a journey to the soul…

 

İpek Mursaloğlu ‘nun Düşüncenin Resmi Kitabı nın yanında diğer kitaplarına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Ek bilgi

Ağırlık 0,083 kg
Boyutlar 21 × 13,5 × 0,60 cm
Yazar

ISBN

Sayfa Sayısı

Dil

Yayınevi

Yayın Tarihi

Cilt Tipi

Kağıt Cinsi

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Düşüncenin Resmi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

Hoşunuza gidebilir…

Hızlı Menü
×
×

Sepet