Yakında satışı sonlanacak olan Prof. Dr. Gazi Özdemir’in Kur’an’ın anlam Türkçeli tercümesi olan Son Davet Kur’an kitabına Şira Yayınları’ndan Vodafonelulara özel %50 indirim!

Vodafonelulara özel indirimli Son Davet Kur’an tercümesine aşağıdaki butona ya da buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Kampanyaya katılabilmek için obhnixiaob kodunu sepet sayfasındayken “Kuponu Uygula” kısmına ekleyerek “Uygula” butonuna basabilirsiniz. Bu şekilde kupon kodu ve indirim aktif olacaktır.

 

Prof. Dr. Gazi Özdemir Hakkında

Gazi Özdemir, 30 Ağustos 1944 yılında Hatay’da dünyaya gelmiştir. İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesinden mezun olmuştur. Nöroloji alanındaki başarılı çalışmalarıyla beraber Profesörlük unvanı bulunan Özdemir aynı zamanda bir Kur’an araştırmacısı ve yazardır.

Ayrıca Prof. Dr. Gazi Özdemir’in kitaplarından elde edilen tüm gelir Eskişehir Tıp Fakültesi öğrencilerine burs verilmek üzere NÖVAK vakfına aktarılmaktadır.

Prof. Dr. Gazi Özdemir’in anlatım, söyleşi ve Kur’an tercümesi videolarına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Kampanya Koşulları

  • Kampanya 21.06.2022 – 00:00 ile 28.07.2022 – 00:00 tarih ve saatleri arasında geçerlidir.
  • Kampanya sadece Prof. Dr. Gazi Özdemir’in kitaplarıyla sınırlıdır.
  • Kampanyada halihazırda web sitemizde yer alan %45 indirime ek olarak Vodafonelulara özel verilen %5 indirim ile birlikte toplam %50 indirim sağlanmaktadır.
  • Kampanya hususunda indirim tutarı yüzdesi haricinde hiç bir şahıs, kurum ve kuruluş Şira Yayınları’ndan hak talebinde bulunamaz.
  • Her sipariş için bir (1) kupon kodu kullanılabilir. Bu indirim sadece ürünler için geçerlidir, ek ürün, kargo ve ekstra gönderim maliyetlerini kapsamaz.
  • Aboneler alınan şifreyi satın alım sırasında kupon kodu alanına girerek kampanyadan faydalanabilir.
  • Şira Yayınları kampanya koşullarını değiştirmek ve/veya kampanyayı sona erdirip uzatmak hakkını saklı tutar.

Web sitemizde yer alan tüm kitaplarımıza buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Quick Navigation
×
×

Sepet