Best Seller

Zeitgeist Kuantum ve Kur’an

Stok durumu: Stokta var

 45,00  27,00

DÜNYAYI AYAĞA KALDIRAN BELGESEL ZEITGEIST NEDİR? NE AMAÇLIYOR, NE ANLATIYOR ve NELERİ AÇIKLIYOR?

PEKİ, TÜM DÜNYAYI ELİNDE TUTAN SİSTEMİ AÇIKLAYAN ZEITGEIST’İN KENDİSİ NEDİR? AMACI NEDİR?…

Miktar :
Karşılaştır

DÜNYAYI AYAĞA KALDIRAN BELGESEL ZEITGEIST NEDİR? NE AMAÇLIYOR, NE ANLATIYOR ve NELERİ AÇIKLIYOR?

PEKİ, TÜM DÜNYAYI ELİNDE TUTAN SİSTEMİ AÇIKLAYAN ZEITGEIST’İN KENDİSİ NEDİR? AMACI NEDİR?…

Zeitgeist bir belgesel. Hem de tüm dünyada milyonlarca insanın izlediği ve şaşkınlıkla birbirine anlattığı ilginç bir belgesel. Zeitgeist, dinlerden, dinlerin arkasında büyüyen güç imparatorluklarından bahsediyor ve bu para ve güç imparatorluklarının devletleri ve dünyayı nasıl ellerinde tuttuklarını belgeleriyle ortaya seriyor.

Tek amaçları olan para ve güç için savaşlar başlatıp savaşlar bitiren, krizler yaratıp insanları köleleştirerek daha da büyüyen bu odaklar, nihai amaçlarına doğru emin adımlarla ilerliyorlar. Kimlikleri bile belli olan ve kitapta açıklanan bu güçlerin nihai hedefi, kredi kartları ve benzeri uygulamalarla başlattıkları süreci, insanlara birer çip takarak tam anlamıyla kontrol altına almak ve köleleştirerek operasyonu tamamlamak. İlginçtir; bu konu, İncil’deki Vahiy bölümünde şu şekilde anlatılıyor:

3: 16: Küçük büyük, zengin yoksul, özgür köle, herkesin sol eline ya da alnına bir işaret vurduruyordu.

B: 17: öyle ki, bu İşareti, yani canavarın adını ya da adım simgeleyen sayıyı taşımayan ne bir şey satın alabilsin, ne de satabilsin. – İNCİL VAHİY: 13/16-17

Ancak ZElTGElST’de bir şey anlatılmıyor. O da hikâyenin sonu… Yani amaçları için her şeyi kendilerine hak gören bu şer güçlerin sonu ne olacak? Bu da Kur’an’daki KARUN bahsinde birebir anlatılıyor. Kur’an’daki ifadeleri görünce şaşkınlığınızı gizleyemeyeceksiniz. Çünkü o gün için yazılanlar bütünüyle bu günü ve o güç odaklarını anlatıyor, işte kitapta açıklanan çok sayıda ayetten bir tanesi:

“Derken biz onu, hem de sarayı ile yere geçlrlverdlk. O vakit Allah’a karşı yardımına gelecek taraftarı da olmadı, kendini kurtaracaklardan da değildi. – kassas SÛRESİ- 81

Yazar

,

ISBN

978-605-4182-07-7

Sayfa Sayısı

216

Dil

Yayınevi

Yayın Tarihi

01-09-2011

Cilt Tipi

Karton Kapak

Kağıt Cinsi

Kitap Kağıdı

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Zeitgeist Kuantum ve Kur’an” için yorum yapan ilk kişi siz olun
Yükleniyor...